Nieuwe inwoners maken kennis met gemeente

Donderdagavond werden maar liefst 60 nieuwe inwoners welkom geheten op het gemeentehuis. Een aantal keer per jaar nodigt de gemeente Weststellingwerf haar nieuwe inwoners uit om kennis te maken met het college en de gemeenteraad, maar ook met elkaar. 

Tijdens de avond was er aandacht voor de historie van Weststellingwerf en de watersnoodramp van 1825, die we dit jaar herdenken. Ook maakten de nieuwe inwoners kennis met onze streektaal, het Stellingwerfs. Schrijver en dichter Johan Veenstra nam ze mee in de Stellingwerfse taal en cultuur met twee verhalen uit eigen werk.

Het was een gezellige en geslaagde avond. Door het enthousiasme van de inwoners en het grote aantal aanmeldingen organiseren we in het voorjaar een tweede bijeenkomst.